To co vytvoří můj mozek alias moje psaní

Všichni jsme děti

2. ledna 2013 v 18:00 | Kejtý
Včera jsem nepsala, protože mě bolela hlava jak..Ne, nepařila jsem na Silvestra. V klidu jsem zapadla do pohovky a pak tam málem uvízla po tom všem co jsem snědla ;D Dneska u nás byla malá sestřenka a blbly jsme ;) Např. schovka. A promiň sestřičko, že jsme tě zavřely na balkóně O:) Vždycky se se (haha) sestřenkou vrátím do dětských let :D A jak jste se měli vy? Já musím dělat věci do školy a vůůbec se mi nechce. Někdy si říkám, že ten školní rok je jako kolotoč. Furt dokola. Vstávat, škola, něco, domů, večer. Blabla. Achjo :D Nějak by to chtělo oživit a stopnout kolotoč ;) No nic tak dost o mně. Napište jak jste se měli a tak vůbec ;)

404769_439031422800961_1804916648_n_large

Třeba bych mohla sbalit svou rodinku a odjet do Paris, co?

A tak nastal rok 2013.

31. prosince 2012 v 13:07 | Kejtý
Šťastný Nový rok. Asi bych měla napsat. Rok 2012 bude brzo fuč. Hodně se v něm stalo, určitě každý zažil něco nezapomenutelného (co? povídejte :)). Věřili jste na konec světa? Já ne, přišlo mi to hloupý (i když už jsem se 21. v jednu chvíli začínala bát :D). Ale konec světa nepřišel, takže rok 2013 může v klidu nastat :) Včera jsem dočetla ty Anděle a ještě stihla přečíst Roztomilé malé lhářky - 4. Supér. Mrcha Mona. Samozřejmě natěšená na další díl! Teď jsem si jaxi rozečetla Báječné léta pod psa, protože jsem myslela, že je to v povinné četbě, ale moc se mi to číst nechce (je to z knihovny, je to starý a nevoní to jako ostatní knížky, spíš smrdí) takže mě to odradilo no :D Asi budu číst poslední díl Baudelairových (znáte?) i když už jsem to četla :D Pak musím uspořádat další nájezd do knihovny :D Už se těším, potřebuju další díl Školy noci. No, tak se mějte (zatím), snad jste si užili mého tlachání (chrochro).

Tumblr_mfw8nrjoso1qjswiso1_500_large

Zima? Já myslím, že podzim.

28. prosince 2012 v 16:12 | Kejtý
Dneska jsme jely za babičkou. Cestou z vlaku jsem fotila (je tam taová super cyklostezka), žádná sláva to není, ale pak sem mžná nějaý fotky hodm ;) Jinak se mi nechce psát nic sáhodlouhýho, teď půjdeme ještě za duhou babičkou, vyměnit ještě dárky :)) Děsím se dnes kdy skončí prázdniny, argh. Máme toho do školy celkem dost :( nechápu, musí nám ničit prázdniny?
Teď jsem dočetla Zlatý kompas ( lord Asriel je mrcha) a čtu 4 Andělů od Lauren Kateové. Supeer. Chci 5 díl :D

Oddíl 8 hrob 30

27. prosince 2012 v 21:33 | Kejtý
Píšu pozdě, ale to snad nevadí. Včera jsem si koupila šaty a svetřík, dneska ještě sukni :) Moc super! :) Dneska jsem byla ve městě a tak. Dívali jsme se na Nikitu. Hech. Hezkej film, ale trochu brutální :D ale super. Předtím jsme se ještě dívali na něco o Normanovi. Je to od tvůrců Coralini a je to super. Jinak jak se máte? Už se těšíte na Nový rok? Jdete někam? Já ne, strávím Silvestra s rodinkou :) Ale jestli dete někam pařit tak si to užijte :)

165063_204764976327650_749139573_n_large

Teď se jen cpát..

25. prosince 2012 v 15:30 | Kejtý
Tak doufám, že jste si užili vánoce a do komentářů klidně pište co jste dostali :) Já jsem měla moc pěkné vánoce a teď už jen jím a jím cukroví, dochází rohlíčky -> :(( Já jsem dostala deník, poukaz do korálkárny, gatě na lyže, kráásnej budíček, knížku, peníze a moc hezký náušnice :) možná ještě něco, no tak se mějte (zatím) a užívejte si svých dárků ;)


To jsem vyfotila svoje morčátko, Bellu :))
Kejtý

Ach, ta atmosféra

22. prosince 2012 v 17:49 | Kejtý
Jak vám dupou králíci? To je z jedný knížky. O Georgii, četli jste? No nic, dneska jsem byla s mamkou shánět nějaký ty věcičky do Ikei. :) Měli tam takový ty měkký, voňavý, vánoční věcičky, tak mě napadlo sem nějaký fotky dát. :) taky se tak těšíte? :)) pondělí, pondělí..
no, dost bylo mého přiblblého psaní, tady máte ty obrázky -> we♥it ;)

Vánoce, vánoce...

21. prosince 2012 v 16:17 | Kejtý
Ahoj, ahoj, ahoj. Dlouho jsem nepsala, ale jaxi jsem neměla čas a tak no. Konečně prázdniny! (třikrát hurá) No, už máme v obýváčku stromeček a napečeno. Uff. Právě jsem patlala nějaký pralinky nebo tak. Mělo se to obalovat v kakauu a byla jsem celá upatlaná.
Dneska ve škole prakticky nebyla škola ;) Všichni odpočítávali konec světa na Seznam.cz :D beztak nebude! Měli jsme něco jako besídku a dali jsme si dárky. Dostala jsem krásný věcičky :3
Zkoušela jsem si na nehtíky malovat dárečky, ale vyšlo mi to jenom na pravé ruce :D ta levá vypadá jako oranžovofialová čmáranice. Noacono. (Zatím) se mějte ;) A šťastný konec světa!!

Ich weis nicht

17. prosince 2012 v 19:41 | Kejtý
Ciao. Promiňte, včera jsem tu nebyla -> vystoupení ;) Moc jsem si to užila. Akorát, že dneska zase škola (spíš mučírna nebo tak). Hm, psali jsme slohovku na líčení. To by mě zajímalo jak to dopadne. A nevíte někdo, jak se řekne německy sklapni? Potřebovala bych znát takto důležité slovíčko. Hrozně se ve škole nudím! Zítra unitka z ájiny (!!). Bé. Dneska měla ségra koncert, před chvilkou jsme se vrátily. Bože, to bylo tak zdlouhavý! Momentálně čtu Školu noci - 1. Celkem dobrý, i když by mě sakra štvalo mít na čele měsíc. Hehe, ale co už být upírem za to stojí. Hrozně se ve škole nudím. Nechápu. Taky se nudíte? Už se nemůžete dočkat Vánoc? Jestli jo, jste moji lidi. Pokud vás to ve škole baví, pak závist, teda ;) tak se (zatím) mějte!

Jo, miluju je

15. prosince 2012 v 15:54 | Kejtý
Ááá. Já to prostě miluju -> víkendy. Nic nedělání alias čtení, blog, čtení, něco dobrýho na zub..jojo to se mám docela dobře, dokud zase nezačne ten hororovej týden mučírny. Ale naštěstí se blíží Vánoce (!!) a prázdniny. Těšíte se na Vánoce? Už máte dárky? Já si v přípravě na Vánoce vedu docela dobře, ale myslím, že je mi to na nic, když bude konec světa, že? (Ironie) Jo, tak mimochdem šťastný konec světa :)) No, tak doufám, že si užíváte víkendu stejně jako já a nepromrháte svůj drahocený odpočinkový čas :) Já mám zítra vystoupení se streetem :) Už se těším. No nic tak se (zatím) mějte a ještě se chci zeptat, kdo zná a má rád:
Pretty Little Liars
Secret Circle
Lying Game
a Hunger Games ??
Když tak kdo znáte bych si s váma podebatovala, miluju to :))
Kejtý

Vampire

14. prosince 2012 v 17:09 | Kejtý
No tak design by byl :)) teď jsem se rozhodla napsat něco k ''téma týdne'' :) nesmějte se ;)

Zvoní. Všichni se zvedají a spěchají aby byli co nejdřive doma u televize, nebo aby se potkali s kamarády. Vzdychnu a začnu se také zvedat. Dneska toho mám plné zuby. Dostala jsem špatnou známku, bolí mě hlava, pohádala jsem se s kamarádkou...Jedina dobrá věc, je ta, že k nám přišel nový student. Je celkem hezký. Ale s nikým se nebaví, takže pochybuju, že by se bavil zrovna se mnou.
Beru si učebnice a vycházím ze třídy. Jdu ke skříňce, abych si vzala věci a mohla taky vypadnou z téhle mučírny zvané škola. V tom do mě někdo zezadu narazí. Škobrtnu, ale jen taktak udržím rovnováhu. Otáčím se a vidím toho nového studenta. Rozpačitě se usměju. Promiň, zamumlá. To nic, říkám a usměju se. Jen se ušklíbne a jde dál. Jsem zklamána, ale najednou mě zamrazí. Možná se mi to zdálo, ale vypadalo to jakože má prodloužené špičáky. Ne, to se mi muselo zdát! Třeba si jen ze mě dělá srandu nebo něco. Dojdu do skříňky, popadnu věci a spěchám domů.
Když docházím k domu, kde bydlím, nemůžu najít klíče. Bože, kde můžou být? Ale najednou cítím pevný stisk kolem krku a něco mě stahuje stranou. Pak už cítím jenom palčivou bolest na krku a motá se mi hlava. No, vypadá to, že ten student si ze mě srandu nedělal.

No tak to je celý, doufám, že jste pochopili, že to má být upír - noční tvor. Asi si říkáte, že je to divný, když chodí ve dne a má to být noční tvor. Ale Edward taky chodil ve dne, tak co? Upír se prostě řadí mei noční tvory. No. Doufám, že se líbilo :)

back again

13. prosince 2012 v 21:33 | Kejtý
ciao. teda jestli to někdo čte :) No nic já už jsem blog měla asi stokrát, ale nudím se a ZASE mám chuť založit si blog, tak co :) no budu sem přidávat co mě napadne, samozřejmě bych byla moc radá, kdyby si můj blog někdo četl, ale nechci abyste mi do kometů psali jen samý reklamy, ne díky, to už radši nepište ;) tak to je asi pro začátek všechno no. jinak vím, že design nic moc takovej nebude, nebojte ;D tak nic. Kejtý
 
 

Reklama